"Nie hejtuję-nie dołuję." Lekcja o cyberprzemocy.
2025-11-20
18 listopada uczniowie klas 4-7 wzięli udział w cyberlekcji „Nie hejtuję - nie dołuję. Cyberprzemoc”, prowadzonej przez eksperta w ramach programu Cyberlekcje 3.0.
Podczas zajęć omówiono najczęstsze...